Налагодження співпраці з Тростянецькою районною філією Вінницького обласного центру зайнятості

Дата: 20.10.2021 10:40

Відбулася  зустріч  сільського голови  Костянтина Ременюка, головних спеціалістів Відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму Ольги  Сліденко, Інни Грушко  із співробітниками  Тростянецької  районної  філії  Вінницького обласного  центру зайнятості.  Обговорювалися  питання  щодо сприяння  розвитку підприємницької ініціативи населення, організації зайнятості демобілізованих  учасників  АТО, активізації  профорієнтаційної роботи серед шкільної молоді, перспективи створення роботодавцями громади нових робочих  місць. Співробітники центру зайнятості наголошували на необхідності  залучення  представників шкільної молоді до участі  в регіональному  економічному конкурсі  «Парк  ідей – 2021»  в номінації  «Мій перший  брендинговий проект».