Урочисті заходи до Дня працівника соціальної сфери

Дата: 07.11.2021 19:02

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. З нагоди свята у Новоободівському СБК відбувся святковий захід для працівників соціальної сфери Ободівської сільської територіальної громади.

З вітальними словами до присутніх звернулися сільський голова Костянтин Ременюк та начальник відділу соціального забезпечення, соціальних послуг та охорони здоров’я сільської ради Тамара Стороженко. У своєму виступі зауважили, що: «Соціальна робота – це не просто професія, це справжнє мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми, а день працівника соціальної сфери – це професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі».

Кращих працівників було нагороджено грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради за сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята.

Після урочистої частини заходу музичні дарунки працівники соціальної сфери отримали від творчого колективу Бережанського сільського клубу керівник Наталія Мельник. Позитивні емоції і радість переповнювали кожного від концертної програми. Велика вдячність!.