Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму Ободівської сільської ради

Дата: 17.11.2021 08:02

Фото без описуОголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

Ободівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді, спорту,  туризму Ободівської сільської ради.

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які мають:

• вищу педагогічну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;
  • знають вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування та служби в органах місцевого самоврядування;
  • вільно володіють державною мовою;
  • вміють працювати на персональному комп’ютері, готувати аналітичні довідки;
  • стаж роботи не менше 3 років за відповідним профілем.

Необхідні документи:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

5. Копію документа, який посвідчує особу;

6. Декларацію про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру за минулий рік;

7. Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобовязаних);

Конкурс та відбір кандидатів на заміщення зазначеної вакантної посади буде проводитись конкурсною комісією Ободівської сільської ради за адресою: вул. Ватутіна, 8, с. Ободівка, Тростянецького району Вінницької області.

Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в

конкурсі, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається апаратом Ободівської сільської ради за тел. 097-786-15-33

Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення про оголошення конкурсу на офіційному сайті сільської ради та друкованих ЗМІ.