Засідання робочої групи

Дата: 25.11.2021 11:17

В ході підготовки до 28-ї  сесії Ободівської сільської ради, відбулося засідання робочої групи  щодо розгляду одного із найважливіших питань життєдіяльності громади  -  Про бюджет Ободівської сільської територіальної  громади на 2022 рік.

До       складу робочої групи під головуванням    сільського   голови      К.В. Ременюка увійшли: начальник фінансового управління сільської ради Н.В. Заставнюк, керуюча справами (секретар) виконкому В.Л. Піган, керівники відділів, представники постійних комісій сільської ради, старости старостинських округів.

В ході роботи засідання було розглянуто  планові  показники, обговорено  доповнення та пропозиції, дано рекомендації.