Круглий стіл до вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років на тему «Голодомор 1932–1933 рр.: незламні»

Дата: 25.11.2021 14:28

25 листопада Публічна бібліотека Ободівської сільської територіальної громади разом з педагогом-організатором  комунального закладу «Ободівський заклад загальної середньої освіти  I-III ступенів» Ободівської сільської ради  Оксаною Свиридою  провели круглий стіл до вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років на тему «Голодомор 1932–1933 рр.: незламні».

На початку заходу, присутнім було запропоновано  переглянути відеофільм «Голодомор 1932-1933 років».

Модератором круглого столу була Середа Алла Іванівна, 1937 року народження, яка зі слів своєї мами розповіла що відбувалося в ті жахливі роки.

Під час засідання круглого столу було заслухано інформаційні повідомленнями та презентації учасників.

Підсумовуючи роботу такого заходу учасники дійшли висновку, що голодомор 1932 – 1933 рр. в Україні був створений Радянською владою штучно, а багато питань щодо нього, особливо стосовно кількості жертв голодомору ще стоятимуть перед дослідниками й істориками в майбутньому.

На завершення відбулася презентація книжкової експозиції «Голодомор – скорбота в серцях поколінь». Такі заходи навчають сприймати чужу біду та біль як свій власний, допомагають виховати почуття стурбованості долею невинних жертв тоталітарного режиму та залучати молодь до меморіальних заходів із вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу – Голодомору 1932 – 1933 років в Україні, зокрема акції «Запали свічку».