Щотижнева нарада при сільському голові

Дата: 06.12.2021 11:03

Сьогодні, 06 грудня, сільський голова Костянтин Ременюк провів щотижневу робочу нараду за участю керуючої справами (секретар) виконавчого комітету сільської ради Валентини Піган та керівників виконавчих органів, комунальних закладів.

Під час наради проаналізовано поточний стан справ у Ободівській територіальній громаді та визначено коло головних завдань на найближчий період.

Усі керівники виконавчих органів та комунальних закладів доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи та озвучили найнагальніші питання. Зокрема, піднімалися питання підготовки Програми соціального та економічного розвитку територіальної громади на 2022 рік та інших програм, бюджетні питання, головні питання в галузях освіти, соціального захисту, робота навчальних закладів під час карантинних обмежень, а також проведення заходів до Дня місцевого самоврядування.

По завершенню наради сільський голова традиційно надав керівникам виконавчих органів та комунальних закладів відповідні доручення на поточний тиждень.