Вітання сільського голови Костянтина Ременюка з нагоди свята – Дня місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2021 09:00

Фото без описуШановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад !

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною Незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Повсякденними турботами людей сьогодні переймаються депутати, які входять до складу місцевих рад, члени виконавчого комітету, службовці органів місцевого самоврядування, і звичайно, активні громадяни, які беруть участь у вирішенні багатьох питань. Це свято стосується кожного мешканця нашого краю, адже разом ми громада, що вирішує питання місцевого значення.

Уклін і шана Вам, дорогі земляки, за самовіддану щоденну працю, активність у громадсько-політичному житті, велике бажання і здатність здолати усі негаразди. Вірю, що разом ми можемо належним чином задовольнити потреби й надії жителів нашої територіальної громади. Все це справа часу, справа нашої спільної роботи, з надією на кращі зміни.

З приводу свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку Ободівської сільської територіальної громади.

Щиро бажаю Вам і Вашим родинам  міцного здоров’я, великого людського щастя, добра, творчої сили та невичерпної енергії до нових звершень на ниві зміцнення державності. Нехай ваша професійність та досвід, а також сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку нашої держави!

Нехай цей святковий День додасть всім нам натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку територіальної  громади та зміцнення авторитету нашої держави в майбутньому.

З повагою,

Сільський голова                                                                                                                       Костянтин Ременюк