Тривають ремонтні роботи по реалізації проєкту «Капітальний ремонт приміщень харчоблоку комунального закладу «Новоободівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів»

Дата: 07.12.2021 13:41

Сільський голова К. В. Ременюк  та староста  Н.П. Мороз  відвідали Комунальний заклад «Новоободівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів», де тривають ремонтні роботи по реалізації проєкту «Капітальний ремонт приміщень  харчоблоку комунального закладу «Новоободівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів» Ободівської сільської ради по вул. Шкільна, 1  в с. Нова Ободівка  Гайсинського району Вінницької області. Директор  комунального закладу, М.В. Роздорожний, охарактеризував стан виконання запланованих ремонтних робіт, головні завдання  наступного етапу.