Проведення конкрсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Ободівський  інклюзивно-ресурсний центр»

Дата: 13.12.2021 10:47

10 грудня у Ободівській сільській раді відбулося засідання конкурсної комісії з метою  проведення конкрсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Ободівський  інклюзивно-ресурсний центр».

Перед початком конкурсу, голова конкурсної комісії Валентина Піган ознайомила учасників із правилами проведення конкурсу, затвердженого Положенням про проведення конкурсу, а також повідомила, що відповідно до чинного законодавства конкурсантка допущена до письмового іспиту.

Учасниця конкурсу склала письмовий іспит на знання Конституції України, норм і змісту Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр»  та з функціональних обов’язків тощо.

На третьому етапі конкурсу  члени комісії провели співбесіду з кандидаткою, яка набрала прохідний бал  під час письмового іспиту.

За результатами конкурсу, комісією визначено переможницю та рекомендовано її для призначення сільському голові.