Міграційна служба нагадує

Дата: 29.12.2021 13:00

Фото без описуХочемо нагадати, що паспорт громадянина України у вигляді ID-картки та паспорт  громадянина  України для виїзду за кордон   мають певний термін дії, по закінченню якого стають  недійсними!

Для отримання ID-картки чи паспорта  громадянина  України для виїзду за кордон можна вільно записатися до електронної черги на сайті ДМС на найближчі дні на зручний час, або прийти і оформити через поточну чергу за адресою: смт.Тростянець вул.Соборна,102.  Тростянецький  cектор міграційної служби працює: вівторок та  четвер з 8 до17 год., середа та  п’ятниця з 9 до18 год.,  субота з 8 до 15год.45хв.

У звичайному режимі паспорт для виїзду за кордон виготовляють за 20 робочих днів, при цьому сума адміністративного збору складає 694 грн., в     режимі оперативного виготовлення – 7 робочих днів –сума складає 1046грн.

Паспорт громадянина України у вигляді ID-картки у звичайному режимі виготовляють за 20 робочих днів, при цьому сума адміністративного збору складає 363 грн., в  режимі оперативного виготовлення – 10 робочих днів –сума складає 489 грн.

При  відвідуванні сектору слід неухильно дотримуватися рекомендацій МОЗ щодо обов’язкового маскового режиму, безпечної соціальної дистанції   та користування засобами дезінфекції.

Бережіть себе і будьте здоровими!

Тростянецький сектор УДМС у Вінницькій області