Новорічні заходи в селі Ободівка

Дата: 29.12.2021 23:38

Час летить дуже швидко. І вже сьогодні одне з головних свят…

Новий рік для більшості з дитинства є найулюбленішим святом. На все життя запам’ятовується неповторна добра і казкова атмосфера цього свята. Навіть ставши дорослими, багато хто продовжує вірити в новорічні дива і чекати щастя й удачі в наступному році. Згідно відомій приказці, "як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш". Тому провести новорічний вечір треба так, щоб згадувати про нього протягом всього наступного року, а, можливо, й довше.

До новорічних свят  в клубних закладах  Ободівської сільської ради відбулися  культурно – мистецькі  заходи: святкові  концерти. А в бібліотечних закладах організовані  книжково - ілюстративні  виставки, виставки – привітання, тематичні  полиці для користувачів  різних вікових категорій  «З прийдешнім Новим роком» біля  яких систематично проводяться бесіди та  огляди літератури.

29 грудня 2021 року в приміщенні Ободівського сільського будинку культури для мешканців села Ободівка відбувся новорічний концерт.

В залі, де проходив концерт, панувала привітна та по-домашньому затишна атмосфера свята Зі сцени лунали святкові новорічні та різдвяні мелодії у виконанні працівників культури територіальної громади. Підготували та провели справжні професіонали – працівники комунальної установи «Центр культури і дозвілля» Ободівської сільської ради на чолі з Галиною Фоменко. Все розпочалося традиційно, всіх присутніх в залі з наступаючим Новим роком привітав сільський голова – Костянтин Ременюк.

Протягом  заходу  глядачів  вражали яскравими художніми номерами.