Відбулися змагання з баскетболу між учнями шкіл Ободівської громади

Дата: 21.01.2022 14:17

У спортивній залі Комунального  закладу  «Ободівський  заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» відбулися змагання з баскетболу серед юнаків і дівчат 2005 року народження і молодших  в рамках Гімназіади 2021-2022 навчального року.

З вітальним словом до учасників змагань звернулася начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму Ободівської сільської ради Ольга Сліденко, яка привітала  всіх учасників змагань, побажала чесної гри та перемоги найсильнішим.

У результаті напруженої боротьби перше місце посіла команда дівчат з КЗ «Ободівський  ЗЗСО  І-ІІІ ступенів», "срібло" здобули баскетболістки з КЗ «Новоободівський  ЗЗСО І-ІІІ  ступенів».

"Золото" турніру серед хлопців виборола команда  КЗ «Новоободівський  ЗЗСО  І-ІІІ ступенів», тоді як спортсменам Ободівського ЗЗСО  дісталося "срібло", а «бронза» юнакам з КЗ «Цибулівський  ЗЗСО  І-ІІІ ступенів».

Команди були нагороджені грамотами.