Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 26.01.2022 16:02

Фото без опису26 січня   відбулося  засідання  комісії  з  питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій  сільської ради.  На порядок денний було винесено питання  щодо посилення заходів контролю та впровадження додаткових протиепідемічних заходів на території Ободівської територіальної громади на період впровадження «помаранчевого» рівня епідеміологічної небезпеки у Вінницькій області, щодо стану виконання заходів протипожежного захисту у домогосподарствах жителів Ободівської громади, про план роботи комісії з питань ТЕБ НС на 2022 рік.

В ході роботи комісії було охарактеризовано та проаналізовано статистичні дані показників захворюваності серед закладів освіти громади,  темпів вакцинанальної кампанії в громаді.

Розглянувши   протокол   №  1  чергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій  від 22 січня 2022 року  та віднесення  Вінницької області до «помаранчевого» рівня епідеміологічної небезпеки з 22 січня 2022 р. відповідно  до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2», члени комісії вирішили:

-адміністраціям установ, підприємств, організацій усіх форм власності, суб’єктам господарювання забезпечити виконання протиепідемічних заходів, передбачених для «помаранчевого» рівня епідеміологічної небезпеки;

- керівникам закладів освіти:

-розглянути питання щодо запровадження заборони відвідування закладів освіти її здобувачами, окрім здобувачів дошкільної освіти, спеціальної освіти, учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти;

-забезпечити проведення в приміщеннях закладів освіти, харчоблоках комплексу протиепідемічних заходів, прибирання та провітрювання;

- забезпечити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо суворого дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобіганню поширення коронавірусної інфекції;

-рекомендувати  відділу освіти, культури, молоді, спорту Ободівської сільської  ради призупинити проведення Гімназіади, до скасування «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки.