Засідання  комісії з питань  захисту  прав дитини

Дата: 04.02.2022 11:31

04 лютого 2022 року   відбулося засідання  комісії з питань  захисту  прав дитини при виконавчому комітеті Ободівської сільської ради.

На засіданні комісії розглядався лист  Тростянецького  відділу державної виконавчої  служби у Гайсинському районі Вінницької області Центрально-Західного  міжрегіонального управління Міністерства  Юстиції  (м. Хмельницький ) від 17.12.201 р № 23267  про надання дозволу  на реалізацію  арештованого будинку .

Вивчивши  представленні документи, стало відомо,  що в даній сім»ї проживають   неповнолітні  діти, сім»я має статус  багатодітної , іншого житла  немає.

Відповідно до діючого законодавства України, з метою збереження права дітей на житло, та не порушення  охоронюваних Законом інтересів дітей  було прийнято рішення про відмову у реалізації  арештованого будинку.