Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Дата: 15.02.2022 11:00

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня відбулося остаточне виведення військ з території Республіки Афганістан.

З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але ми не вправі викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі!

Сьогодні ми схиляємо голови на знак шани та глибокої вдячності за подвиг воїнів.

Низький уклін батькам та матерям, які виховали справжніх героїв!

Честь і слава воїнам-«афганцям», учасникам та ветеранам інших війн, локальних конфліктів та миротворчих місій!

Вічна пам’ять воїнам, які загинули, до кінця виконуючи свій військовий обов’язок.

Щиро вітаю воїнів-інтернаціоналістів, членів їх сімей з днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав! Ця знаменна дата збігається з одним з найбільших християнських свят – Стрітенням Господнім. В цей день, молімося за душі полеглих братів в Афганістані, за теперішніх захисників Батьківщини!

Бажаю вам і вашим родинам добра, миру і достатку, міцного здоров’я, наснаги, злагоди на довгі літа!

З повагою,

Ободівський сільський голова                                      Костянтин РЕМЕНЮК