ВІДБУЛАСЬ 34 ЧЕРГОВА СЕСІЯ ОБОДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 15.02.2022 21:26

Фото без описуСьогодні, 15 лютого 2022 року, під головуванням сільського голови Костянтина Ременюка в приміщенні  актового залу  комунального закладу «Новоободівська дитяча музична школа» відбулась 34 чергова сесія Ободівської сільської ради 8 скликання, з дотриманням протиепідемічних заходів.

У роботі сесії взяли участь старости старостинських округів сільської ради, начальники управлінь та відділів сільської ради. На розгляд було винесено 37 питань порядку денного, які попередньо були опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій.

Під час засідання обранці затвердили звіт про виконання бюджету Ободівської сільської територіальної громади за 2021 рік.

Другим та третім питаннями порядку денного депутати сільської ради погодили зміни до Програми для забезпечення виконання рішень суду на 2021-2024 роки, а також затвердили Програму підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Ободівській сільській територіальній громаді на 2022 - 2025 роки.

Крім того на порядку денному засідання сесії також розглянуто наступні питання:

• Про внесення змін до структури та загальної штатної чисельності  апарату сільської ради та її виконавчих органів.
  • Про затвердження  Положення про громадські слухання на території Ободівської сільської територіальної громади.
  • Про продовження терміну дії контракту.
  • Про збільшення розміру статутного фонду КП «Ободівка Комун Сервіс».
  • Про внесення змін до  Положення про порядок використання коштів фонду депутата сільської ради.

Також були розглянуті низка земельних питань та ухвалені відповідні рішення.