Відбулася щотижнева апаратна нарада при сільському голові

Дата: 17.02.2022 15:25

Фото без описуСьогодні, 17 лютого 2022 року сільський голова Костянтин Ременюк провів щотижневу апаратну нараду, на якій підвів підсумки тижня, що минув та окреслив завдання на поточний.

Під час наради заслухали інформацію керівників виконавчих органів сільської ради та комунальних підприємств, установ щодо основних питань життєдіяльності громади, розглянули та обговорили найактуальніші завдання, які стосуються бюджету, соціальної сфери, освіти, а також благоустрою сіл громади, що потребують негайного вирішення.

Акцентував також увагу на наступних моментах:

• щодо контролю за використанням земельних ділянок та без правовстановлюючих документів;
  • проведення виплати одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій на території інших держав;
  • щодо придбання «Шкільного автобуса»;
  • про визначення опорних шкіл;
  • вуличне освітлення.

Обговорили робочі питання.

В ході апаратної наради сільський голова Костянтин Ременюк наголосив, щодо дотримання трудової дисципліни та забезпечення злагодженої,  конструктивної роботи між виконавчими органами рада.

За підсумками апаратної наради керівникам установ були надані відповідні доручення.