На Вінниччині у січні 2022 року працевлаштували майже 800 громадян

Дата: 21.02.2022 15:30

Фото без описуПослугами Вінницької обласної служби зайнятості протягом січня 2022 року скористалися 22,6 тис. громадян, які шукали роботу, з них 21,6 тис. осіб мали статус зареєстрованого безробітного.

Допомогу по безробіттю отримували 20,6 тис. осіб. За сприяння фахівців міського та філій обласного центру зайнятості у січні 2022 року працевлаштовано 787 осіб, зокрема, 656 осіб - зареєстрованих безробітних.

За видами економічної діяльності, найбільше громадян працевлаштовано у сфері торгівлі (15,2%), у сфері державного управління та оборони (13,3%), у сільському господарстві (13,1%) та у переробній промисловості (12,7%).

У січні 2022 року за сприяння Вінницької обласної служби зайнятості 95 безробітних проходили професійне навчання, з них 37 осіб - навчалися у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

До робіт тимчасового характеру залучено 106 осіб; найчастіше безробітні працювали на підприємствах галузей сільського, лісового та рибного господарства та переробної промисловості.

Станом на 1 лютого 2022 року послуги Вінницької обласної служби зайнятості отримують 20,2 тис. громадян, з них 19,6 тис. осіб мають статус безробітного, що на 25,6% менше, ніж на відповідну дату минулого року. Отримують допомогу по безробіттю майже 18,5 тис. осіб.

За статтю: у загальній кількості зареєстрованих безробітних жінки становили 10,0 тис. осіб (або 51%), чоловіки – 9,6 тис. осіб (або 49%).

За віковими групами: 24% зареєстрованих безробітних – це громадяни у віці до 35 років; 26% – у віці від 35 до 44 років; 50% – у віці понад 45 років.

За освітою: 41% зареєстрованих безробітних мали вищу освіту, 41% – професійно-технічну, 18% – загальну середню освіту.

Станом на 1 лютого 2022 року по Вінницькій області в середньому на одне вільне робоче місце претендувало 18 безробітних (на 1 січня 2021 року цей показник складав 16 осіб).

Відділ інформаційної роботи