В Ободівській територіальній громаді триває збір гуманітарної допомоги для військових

Дата: 02.03.2022 10:14

В Ободівській територіальній громаді організовано пункти збору в сільських клубах (Ободівський СБК, Новоободівський СБК, Цибулівській СБК, Верхівській СБК, Бережанській СК, Торканівській СК) гуманітарної допомоги військовим та постраждалим жителям.

Висловлюємо щиру вдячність небайдужим громадянам сіл Ободівка, Нова Ободівка, Мала Стратіївка, Цибулівка, Торканівка, Верхівка, Бережанка, Козинці, які відгукнулися на заклик про допомогу.

Так, станом на 02.03.2022 року зібрано значну кількість теплого одягу, матраців, одіял, подушок та інших речей першої необхідності, а також продуктів харчування (тушонки, сала та інша консервація) та коштів.

Централізовано Ободівська громада вже відправила близько 15 тонн гуманітарної допомоги для військових Гайсинської військової частини та госпіталів.

Збір допомоги триває !.

Увага!

В Ободівській СТГ працюють пункти збору (Ободівський СБК, Новоободівський СБК, Цибулівській СБК, Верхівській СБК, Бережанській СК, Торканівській СК) гуманітарної допомоги для військових та медичних закладів.

Координатор з гуманітарної допомоги для військових та медичних закладів – Піган Валентина Леонідівна (097) 01 52 091.

Старостинські округи:

староста Новоободівського старостинського округу – Мороз Ніна Пилипівна   - (096)5439360

староста Верхівського старостинського округу – Пилипенко Микола Миколайович – (096)2669701

староста Цибулівського старостинського округу – Мельник Юлія Дмитрівна – (098)3452068

староста Торканівського старостинського округу – Цегельний Петро Андрійович – (097)3485134