Жителі Ободівської громади об’єднались для збору гуманітарної допомоги військовим

Дата: 02.03.2022 13:58

З метою захисту населення, створення системи логістичного забезпечення та надання гуманітарної допомоги постраждалим внаслідок вторгнення військ Російської Федерації і введення бойових дій на території України сьогодні, 02 березня 2022 року Ободівська сільська територіальна громада вкотре направляє гуманітарний вантаж.

Завдяки жителям громади та активним підприємцям було зібрано та укомплектовано бус матрацами, подушками, покривалами для подальшого транспортування до Гайсинської військової частини 59-та окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка.

Висловлюємо щиру вдячність небайдужим жителям сіл Ободівка, Нова Ободівка, Цибулівка, Торканівка, Верхівка, Бережанка, Козинці, Мала Стратіївка та підприємцям, які відгукнулися на заклик про допомогу.

Збір допомоги триває!