В Ободівській громаді продовжується збір гуманітарної допомоги

Дата: 10.03.2022 17:54

Ободівська територіальна громада від початку воєнних дій надзвичайно активно  включилася до збору благодійної допомоги для українських захисників та постраждалого населення від воєнної агресії. Щоденно сільська рада відправляє гуманітарний вантаж за потребою до визначених місць.

Особливої уваги потребують  громадяни, які опинилися на передньому краї воєнних дій. У результаті бомбардувань зруйновано сотні будівель по всій Україні. Без даху над головою залишилися сотні тисяч громадян. Найбільш незахищеними є діти. Держава докладає всіх зусиль, щоб вивезти діточок із населених пунктів, які є під тимчасовою окупацією або на лінії вогню. Днями до Одеської області було переміщено централізовано понад 1,5 тис. дітей. На звернення міської ради Одеської області до Ободівської сільської ради було сформовано та відправлено понад 3 т продуктів харчування для цієї категорії найменших наших громадян.

Дякуючи жителям всіх населених пунктів нашої громади вдалося зібрати велику кількість овочів, фруктів, макаронних, круп’яних виробів, різноманітної консервації, печива, олії, понад 1 тис. банок м’ясної тушонки та великої кількості хлібобулочних виробів, вареників, які приготували наші односельці. Сьогодні вантаж вже доставлено до місця призначення.

Щира вдячність усім жителям громади, хто долучився та долучається до збору гуманітарної допомоги.

Інформуємо,  що пункти збору допомоги розміщені в Ободівській сільській раді, Ободівському будинку культури та старостинських округах.