Звернення до жителів Ободівської територіальної громади.

Дата: 22.03.2022 13:13

КАТЕГОРИЧНА ЗАБОРОНА

Фото без описуОбодівська сільська рада попереджає про категоричну заборону спалювання сухої трави, залишків рослинності, сміття та побутових відходів, розпалювання багаття в паркових зонах та поблизу лісових масивів, які розташовані на території Ободівської сільської ради та за її межами.

Верховною Радою України внесено зміни до Кримінального Кодексу України, які посилюють відповідальність за злочини проти основ національної безпеки в умовах воєнного стану.

До переліку злочинів, вчинених з метою ослаблення держави або інших дій, спрямованих на знищення людей чи завдання шкоди їхньому здоров’ю, відтепер додано і навмисні підпали, зокрема сухої рослинності.

Під час воєнного стану ці дії становлять додаткову небезпеку, відволікають від виконання бойових завдань рятувальників, військових, правоохоронців і знижують обороноздатність країни.

Правоохоронним органам дано завдання забезпечити жорсткий контроль за вчиненням зазначених дій, які розцінюються як кримінальний злочин, який передбачає покарання у вигляді ув’язнення строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна.

Ободівський сільський голова               К. РЕМЕНЮК