Продовжується збір гуманітраної допомоги

Дата: 24.03.2022 14:59

Щоденно в Ободівській територіальній громаді проводиться робота по збору, виготовленню, відправленню гуманітарної допомоги нашим захисникам та цивільному населенню, що перебуває у зоні бойових дій, переселенцям.

Вкотре заслуговують на подяку жителі громади, працівники комунальних закладів сільської ради за натхненну працю.  Уся гуманітарна допомога облікується у сільській раді.

Ось і сьогодні відправили черговий вантаж, а це – продукти харчування, військова амуніція, засоби гігієни, цигарки нашим хлопцям-землякам, які тримають оборону на півдні держави.

Дякуючи тісній співпраці з волонтерськими організаціями області, отримали гуманітарну допомогу для найменших жителів громади та тимчасово переміщених осіб. Всі бажаючі отримують памперси у штабі збору гуманітарної допомоги (приміщенні сільської ради).

Спільна праця щоденно наближує нас до перемоги. Усі бажаючі можуть принести допомогу до сільських будинків культури та сільської ради.