ОЗЕЛЕНЕННЯ СЕЛА – ЦЕ ОДИН З ПРІОРИТЕТІВ ГРОМАДИ

Дата: 07.04.2022 10:15

Фото без описуСпасибі людям, що зростили ліс

За всі дуби, спасибі за ялини

І за красу березових тих кіс,

Що милі серцю кожної людини.

Надворі запанували теплі дні, і впевнено крокує весна. Дуже швидкими темпами прийшло справжнє тепло. Ободівська сільська рада звертається до всіх мешканців  територіальної громади з проханням впорядкувати прилеглі території своїх земельних ділянок.

Озеленення населених місць – це комплекс робіт із створення і використання зелених насаджень у населених пунктах.

Для підтримання належного стану озеленення сіл необхідно відновити кількість дерев на прилеглих територіях. Нові молоді саджанці замінять видалені сухостійні аварійні дерева в минулому.

Сьогодні, 6 квітня, колектив сільської ради разом з працівниками фінансового управління, відділу земельних ресурсів, житлово-комунального господарства, комунальної власності, архітектури, будівництва, благоустрою, служби у справах дітей, відділу соціального захисту, соціального забезпечення та охорони здоров’я та Комунального підприємства "Ободівка Комун Сервіс", Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг Ободівської сільської ради", Комунальної установи "Центр культури та дозвілля Ободівської сільської ради", Комунального закладу "Публічна бібліотека Ободівської сільської територіальної громади Вінницької області" посадили близько 200 деревцят ялинки та дубу на прилеглій території поблизу моста с. Ободівка.

«Мені дуже приємно бути сьогодні тут, бо здоров’я для всіх нас є найважливішим. Ми висаджуємо ці дерева для майбутніх поколінь», - зазначив сільський голова Костянтин Ременюк.

Керівництво громади звертається до всіх громадян з проханням підтримувати чистоту у населених пунктах та берегти навколишнє середовище від забруднення. Зробіть щось корисне. Садіть дерева, щоб було де гуляти і дихати чистим повітрям.