Вітання сільського голови з Благовіщенням Пресвятої Богородиці

Дата: 07.04.2022 08:00

Шановні жителі Ободівської сільської територіальної громади !

7 квітня ми святкуємо одне з 12 головних церковних свят – величне і світло свято Благовіщення Пресвятої Богородиці - це свято «благої вісті» про народження у Діви Марії божественного немовляти, Спасителя роду людського.

Християни радіють його настання, адже подія, що пов’язана з датою свята, є справжнім дивом. Як випливає з священних книг, Діва Марія дізналася від Архангела Гавриїла, що їй судилося стати матір’ю Божого Сина і про те, що її дитина подарує людям надію на безхмарне майбутнє.

Від щирого серця бажаю, щоб Боже благословення ніколи не покидало українську землю, а високі засади християнської моралі зміцнювали наш дух і додали надії та натхнення задля процвітання та світлого майбутнього. Нехай у Ваших оселях завжди панує здоров'я, щастя, добробут, серце пломеніє любов'ю! Головне – це, звичайно, мир, а як буде мир, то буде все.

З найкращими вітаннями сільський голова                Костянтин Ременюк