Майстер-клас "Великодні писанки"

Дата: 20.04.2022 08:21

Фото без опису"Усе підвладно майстровій руці.

Без слів майстриня, може все сказати

Коли на вишиванім полотні

Один за одним будуть хрестики лягати.

Ці руки ляльку-мотанку змотають,

Напишуть Великодніх писанок

І напечуть смачнючих пасочок"

Комунальна установа "Центр культури та дозвілля" Ободівської сільської ради  зібрав на майстер-клас по виготовленні великодніх писанок учасниць любительського об'єднання "Ободівчанка" та людей, діточок,  які вимушено зараз далеко від своїх домівок, які виявили бажання долучитися  до відновлення українських традицій, до відродження кращих надбань нашого народу.

Усі присутні із захопленням вчилися власноруч майстерності виготовлення писанки із різними орнаментальними мотивами, кожна писанка із звичайного курячого яйця перетворювалася на маленький світ – тут і квіти, і дерево життя, і символи сонця, і різні геометричні фігури. Завдяки таким майстер-класам, які оберігають національні традиції українського народу, наша культура, духовний потенціал та кращі мистецькі надбання відновлюються та збагачуються.

Нехай ця зустріч буде світлим промінчиком сонця до Миру у кожну домівку. Щиро вдячна усім хто завітав до нас на гостину.

Миру, добра, Перемоги нам усім.