26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2022 08:00

Шановні жителі нашої громади та ліквідатори аварії на ЧАЕС!

Майже чверть століття минуло з часів найбільшої катастрофи в історії людства. Тоді ніхто й не здогадувався, що 26-ий квітневий весняний день назавжди буде вписаний чорними літерами в історію нашої країни, що про невеличке місто Чорнобиль дізнається все людство, а родюча чорнобильська земля стане «зоною», непридатною для життя місцевістю.

Цей день, який назавжди змінив історію Чорнобильської АЕС. День, який сколихнув увесь світ та змінив ставлення до використання мирного атома.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій та процвітання.

Бажаю всім мирного неба, міцного здоров’я, земного щастя добробуту у кожну родину

З повагою, сільський голова Костянтин Ременюк,

депутатський корпус та виконавчий комітет

Ободівської сільської ради