Ободівська громада: працюємо на перемогу!

Дата: 04.05.2022 09:55

Фото без описуПоки українські військовослужбовці захищають рідну країну від загарбників, ми забезпечуємо їм надійний тил.

Упродовж цього часу гуманітарний штаб Ободівської сільської ради формує гуманітарну допомогу для тероборони, бійців Збройних Сил України та цивільного населення з тимчасово захоплених, а нині вже звільнених, територій. Забезпечуючи, в міру можливості, усім необхідним внутрішньо переміщених осіб, паралельно формуються гуманітарні вантажі і для військовослужбовців ЗСУ – цьому сприяють, допомагаючи продуктами харчування, одягом, коштами, медикаментами, як приватні підприємці, сільгоспвиробники, старости , так і усі небайдужі жителі Ободівської сільської територіальної громади. Така підтримка для тих, хто нині знаходиться на передових позиціях, вкрай важлива.

Завдяки активній співпраці Ободівської сільської ради з волонтерськими організаціями здійснено збір військової амуніції для наших бійців Збройних сил України.

Щиро дякуємо усім, хто долучається до нашого волонтерського руху і щодня плідно працює у команді Ободівскої громади. Дякуємо за те, що об’єдналися і допомагаєте відстоювати нашу державність у тилу! Разом – ми сила! Разом ми переможемо! Слава Україні!