Звернення сільського голови К.В. Ременюка з нагоди Дня пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2022 08:00

Шановні ветерани!
Шановні жителі та гості Ободівської сільської територіальної  громади!

Сьогодні, 08 травня, у День пам’яті та примирення, ми вклоняємось перед усіма, хто захищав світ від нацизму. Захищав рідну українську землю та загинув у роки Другої світової війни та в російсько-українській війні.

Друга світова війна, у якій загинуло від 50 до 85 мільйонів, людей, стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни. Та війна стала можливою через змову антигуманних режимів — нацистського і радянського. Крім того, слабкість, страх і нерішучість західного світу заохочували агресорів до все більшого масштабу злочинів.

Сьогодні наші мужні хлопці та дівчата продовжують боронити Українську державу, наш суверенітет і територіальну цілісність. Заради миру, якого ми так потребуємо. Заради процвітання незалежної України. Заради наступних поколінь.

Висловлюємо повагу всім, хто пройшов і проходить крізь вогонь жорстокого двобою добра й зла, всім, хто, ризикуючи собою, й сьогодні мужньо боронить рідну землю від підступного ворога на сході нашої країни. Низький уклін, вічна слава визволителям, фронтовикам, рядовим трудівникам тилу, волонтерам і миротворцям. Вічна пам’ять героям-захисникам, які загинули.

Низький уклін вам за це!

Бажаю усім нам  мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні!

З повагою,
сільський голова Костянтин Ременюк,
виконавчий комітет та депутатський корпус
Ободівської сільської ради