Відбулася розширена нарада структурних підрозділів сільської ради

Дата: 10.05.2022 14:10

Сьогодні, 10 траня 2022 року під головуванням сільського голови Костянтина Васильовича Ременюка відбулася розширена апаратна нарада, під час якої керівники всіх структурних підрозділів та директори комунальних установ Ободівської сільської ради доповіли про проведену роботу. У ході наради було обговорено  проблемні питання, шляхи та перспективи їх вирішення. За підсумками наради керівникам структурних підрозділів було дано відповідні доручення та рекомендації.