До відома внутрішньо переміщених осіб

Дата: 11.05.2022 16:17

Фото без описуДля отримання фінансової допомоги від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Ободівській сільській територіальній громаді.

Хто може подати документи?

Внутрішньо переміщені особи, які переїхали з територій України, де ведуться бойові дії з 24 лютого 2022 року!

Сума виплат?

Розмір допомоги становить 2220 грн на особу на місяць і буде виплачуватися щомісяця із розрахунку на кожного члена вашого домогосподарства протягом 3 місяців.

Який пакет документів потрібен, щоб отримати допомогу?

- паспорт;

- ідентифікаційний код платника податків;

- довідка про взяття на облік як внутрішньо переміщена особа (ВПО);

- свідоцтво про народження дітей.

???? Окрім центру громади,  додатково реєструватимуть в старостах.

Від домогосподарства потрібна лише одна людина з оригіналами усіх документів для реєстрації.

При відсутності оригіналів документів членів родини - людина повинна бути присутня особисто.

Дата (16-22 травня 2022 року) час та адреса проведення реєстрації буде повідомлена додатково, слідкуйте за оновленнями на сайті Ободівської сільської територіальної громади.