Відбувся урочистий захід у комунальному закладі "Новоободівській дитячій музичній школі"

Дата: 27.05.2022 12:14

26 травня в Новоободівській дитячій музичній школі відбувся урочистий захід за підсумкам роботи школи за 2021-2022 навчальний рік. Випускникам вручили Свідоцтва про закінчення музичної школи. За відмінне навчання учнів нагородили Похвальними листами та за активну участь у заходах з популяризації музичного мистецтва оголосили Подяки.

На святі, зі вступним словом виступив директор школи Ременюк Володимир Васильович, керуюча справами виконавчого комітету Ободівської сільської ради  Піган Валентина Леонідівна та начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму Ободівської сільської ради Сліденко Ольга Анатоліївна. Святковий захід розпочався хвилиною мовчання з метою вшанування пам’яті загиблого героя - випускника музичної школи -  Бондарчука Ігоря

Випускникам побажали подальших творчіх успіхів, здійснення найзаповітниших бажань. Викладачам лунали слова подяки  за те, що навчили найпрекраснішого мистецтва – музики, батькам за підтримку та взаємну турботу.

На завершення випускники та учні  музичної школи подарували гостям чудовий концерт, який подарував присутнім море позитивних емоцій.