Відбулося засідання виконавчого комітету

Дата: 13.06.2022 15:42

Сьогодні, 13 червня, відбулося засідання виконавчого комітету сільської ради, яке провів сільський голова Костянтин Ременюк. Під час засідання було розглянуто низку питань щодо забезпечення  життєдіяльності громади.
У рамках засідання ухвалено рішення, що стосувались внесення змін до бюджету Ободівської територіальної громади, захисту прав дітей, благоустрою, пожежно-профілактичних заходів, надання дозволу  на видалення зелених насаджень, щодо уточнення поштової адреси об’єктів нерухомого майна та прийнято відповідні рішення.

З усіх питань порядку денного ухвалено рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.