Обстеження підвальних приміщень (укриттів) у закладах освіти Ободівської територіальної громади

Дата: 24.06.2022 15:19

На виконання листа першого заступника начальника Вінницької обласної військової адміністрації Н. Заболотної від 14.06.2022 року № 7016/01.01.-38/6.22

щодо доручення Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля від 10.06.2022 року № 14529/0/1-22 про підготовку закладів освіти до 2022/23 навчального року, створення безпечних умов перебування у закладах освіти дітей, учнів, працівників з урахуванням збройної агресії російської федерації проти України сільський голова К. В. Ременюк, керуюча справами В.Л. Піган, начальник Відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму сільської ради О.А. Сліденко спільно із старостами старостинських округів здійснили обїзд начальних закладів громади. Було оглянуто підвальні приміщення (укриття) у Новоободівському, Ободівському, Торканівському закладах загальної середньої освіти, визначено основні завдання і дано відповідні доручення по їх облаштуванню.