Привітання сільського голови Костянтина Ременюка з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2022 08:00

Фото без описуДорогі земляки! Щиро вітаю Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України!

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала  основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Конституція увійшла в наше життя як фундаментальна основа державності і демократії, незалежності і соборності України. Вона має унікальне історичне коріння, адже у той час, коли в Європі основним державним устроєм була абсолютна монархія, українці вже мали свій Основний закон – Конституцію Пилипа Орлика. Прийняття Конституції навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція, яка увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії,  наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки.

Однак демократичний розвиток ніколи не був легким. А нашій країні – особливо непросто, адже, ствердивши соборність та свободу більш ніж два десятки років тому, сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у   війні з агресором.

У цей урочистий день щиросердно бажаю добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім українцям і особливо нашим захисникам, які зі зброєю в руках зараз боронять нашу країну, захищають усіх нас та наші родини, майбуття рідної України!

Тож маємо набратися терпіння і віри. Мусимо зробити все від нас залежне, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі!

Зі святом всіх! Слава Україні!

З повагою, сільський голова                      Костянтин Ременюк