Повідомлення роботодавцям

Дата: 08.07.2022 10:04

Фото без описуВраховуючи умови воєнного стану та з метою актуалізації контактних даних надаємо перелік  номерів телефонів Тростянецького  відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області, а також поштову та електронну адреси, на які має ’здійснюватися надання страхувальниками повідомлень про нещасний випадок/гостре професійне захворювання (отруєння) на виробництві відповідно до норм Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №337.

У разі отримання інформації про нещасний випадок та/або гостре професійне захворювання (отруєння) на виробництві від безпосереднього керівника робіт, повідомлення від закладу охорони здоров’я, заяви потерпілого, членів його сім’ї чи уповноваженої ним особи тощо, роботодавець зобов’язаний протягом двох годин повідомити Тростянецьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області, з використанням засобів зв’язку та не пізніше наступного робочого дня надати на паперовому носії повідомлення про нещасний випадок/гостре професійне захворювання (отруєння).

Поштова адреса: 24300, смт. Тростянець, вул. Наконечного, 9, Гайсинський район,

Вінницька область.

Електронна адреса (e-mail): tros.vi@fssu.gov.ua

Контактні телефони: +38 (04343) 2-27-87; +38 (04343) 2-15-05; +38 (098) 93-214-90.