«Живи та міцній, Українська держава!»

Дата: 27.07.2022 08:28

Фото без описуВперше українці відзначатимуть День Української Державності 28 липня 2022 року. Ввести нове свято запропонував Президент України Володимир Зеленський і 24 серпня 2021 року підписав відповідний указ №423/2021 «Про День Української Державності». За його словами, це «точка відліку» української державності – заснування Києва, столиці Київської Русі й сучасної України. Нерівними шляхами йшов розвиток нашої держави – бували століття зриву і розквіту і знову довгі роки зневіри й упадку. Але український народ таки вистояв і дійшов до повної національної свідомості і створив свою культуру. Українська державність – це воля до самовизначення і творення незалежної держави, заснована на духовних цінностях, культурі, праві та традиціях державотворення. Кожна із віх нашої Великої Державної історії позначена кров’ю багатьох наших пращурів та сучасних українців. Українська держава є виплеканою протягом тисячоліть нашої славетної історії.

У бібліотеках Ободівської громади проведено ряд заходів: книжкові виставки «Україна – понад усе», «Живи та міцній, Українська держава!»

В Публічній бібліотеці Ободівської СТГ пройшла зустріч з начальником управління захисту споживачів, головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Циган Іриною Миколаївною.