Невимовний біль втрати в Ободівській територіальній громаді: на фронті загинув Володимир Гунько

Дата: 03.08.2022 14:00

Ободівка у скорботі. Захищаючи Україну від ворога, у бою за незалежність рідної країни 31 липня в м. Бахмуті Донецької області загинув наш земляк Володимир Гунько. Захиснику було 33 роки...

Володимир, як і багато інших побратимів, мріяв про вільну незалежну Україну, будував плани на майбутнє, але не судилося їм здійснитись, бо поклав своє молоде життя за незалежність та свободу нашої держави. Низько схиляємо голови в пошані й висловлюємо глибоке співчуття рідним воїна-героя від усіх мешканців громади.

Вічна пам’ять! Герої не вмирають!

Ми пам’ятатимемо кожного, хто віддав найцінніше за наше мирне небо, спокій та майбутнє України!.

Про прибуття похоронного кортежу з тілом загиблого воїна-героя та церемонія поховання буде повідомлено додатково.