Привітання сільського голови Костянтина Ременюка з Днем Державного Прапора України

Дата: 23.08.2022 08:10

Шановні жителі Ободівської територіальної громади!

Фото без описуПро  незалежність України мріяло багато поколінь українців, за неї віддали свої життя тисячі героїв національно-визвольної боротьби. Зараз Україну, як незалежну державу, знає весь світ. Та доля склалася так, що на плечі нашого покоління випало важке випробування – відстояти власну, віками омріяну незалежність. Героїчно і самовіддано борючись, українці  віддають за неї  свої життя, стримуючи збройну агресію ворога,  з прапором піднімаються на бій,  з ним святкують здобуті перемоги, з ним відходять у вічність. Наразі ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух національної самосвідомості, виховують у кожному повагу до своєї Батьківщини, до її державних символів.

Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої держави – уособлює  усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

Від усього серця бажаю швидкої перемоги, мирного неба, нехай  ваше життя завжди буде яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту! Слава Україні!

З повагою,

Сільський голова       Костянтин Ременюк