Привітання сільського голови К.В. Ременюка з Днем Незалежності України

Дата: 24.08.2022 08:29

Шановні жителі Ободівської територіальної громади!

Від усього серця вітаю із Днем Незалежності – світлим святом народження Української держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність.

День Незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються минуле і майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

У ці спекотні серпневі дні календар історії відраховує 31 річницю незалежності України. Нелегкими і, далеко не безхмарними, видалися ці роки. Довелося йти важким шляхом соціально-економічних перетворень, створювати практично заново державні інститути, нові правила і стандарти життя.

Нам випала висока історична місія здійснювати мрію багатьох поколінь наших предків – бути господарями на своїй землі, плекати її і розбудовувати своєю працею і водночас важке випробування зберегти незалежність у боротьбі з російським агресором. Найбільшої пошани заслуговують наші Захисники і Захисниці, які на даний час боронять державу. Схиляємо голови у скорботі і вічній шані за загиблими Героями, які віддали своє життя за незалежність України.

Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, наснаги і впевненості у власних силах і переконаннях.

Нехай мир і світле майбутнє запанує в нашій Україні. З нами Бог і Україна! Слава Україні!

З повагою,  сільський голова   Костянтин Ременюк