Світ – це книга. Хто не мандрував світом, той прочитав лише одну сторінку.

Дата: 01.09.2022 16:47

1 вересня – День знань. Саме час відправитися у круїз в країну Знань разом з бібліотеками. До Дня знань у Публічній бібліотеці Ободівської громади було розгорнуто виставку «Вересень дітей збирає – і до книги закликає!». Маленькі читачі з великим захопленням розглядали цікаві виставки. У книжковому візочку можна було знайти багато казок, віршів,оповідань та поринути у казковий світ героїв. Було проведено вікторину «Ми діти твої, Україно!».

Діти із задоволенням відповідали на різноманітні питання: загадки, прислів”я, скоромовки та писали дитячі побажання для cвоєї Батьківщини – України. Після перегляду різноманітних книжок діти з задоволенням спілкувалися та ділилися своїми враженнями. Свято завершилося отриманням невеличких призів та солодким чаюванням. Шановні користувачі, дорогі діти! Читання книг збагачує життя, робитьйогобільш цікавим і наповненим та допомагає пізнавати світ. Приходьте до нас, ми чекаємо на Вас!