Відбулось засідання виконавчого комітету Ободівської сільської ради

Дата: 07.09.2022 19:36

07 вересня відбулося засідання виконавчого комітету Ободівської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Костянтина Ременюка. На початку засідання голова громади подякував жительці села Ободівка Мирославі Чернецькій за тісну співпрацю.

У ході засідання було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Згідно плану роботи виконавчого комітету сільської ради члени виконкому заслухали та обговорили зміни до бюджету Ободівської сільської територіальної громади на 2022 рік, які вкрай необхідні для функціонування бюджетних установ під час воєнного стану та підготовки їх до опалювального сезону 2022-2023 років.

Також члени виконкому утворили комісію для комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг, що проживає на території Ободівської сільської ради, надали матеріальну допомогу, встановили опіку та інше.

Всього члени виконавчого комітету розглянули 7 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення.