Верхівський ліцей отримав у подарунок комп’ютерний клас

Дата: 09.09.2022 09:22

В Ободівській територіальній громаді всі заклади загальної середньої освіти підготувались до нового навчального року: проведено ремонти, облаштовано укриття. Але у звязку з обмеженим бюджетним фінансуванням в умовах воєнного стану надзвичайно проблемним є вирішення питань покращення матеріальної бази закладів. У цей складний час на допомогу приходять благодійники. Дякуючи співпраці Ободівської сільської ради та столичної ІТ-компанії отримано благодійну допомогу – комп’ютерний клас, який вирішено передати КЗ «Верхівський ліцей». Валерій Білик, директор закладу, неодноразово нарікав на проблему із компютерним забезпеченням для навчання учнів, тому нова надзвичайно якісна техніка стала у нагоді.

Компанія, яка передала у дарунок комп’ютерний клас, велику увагу приділяє розвитку школярів у сфері інноваційних технологій, адже у майбутньому сьогоднішні учні можуть стати спеціалістами у цій сфері.

Учнівський та педагогічний колективи висловлюють щиру вдячність компанії-благодійнику, Ободівській сільській раді та керуючій справами виконавчого комітету сільської ради Піган Валентині.