Щоденна турбота про наших захисників – наш внесок у перемогу

Дата: 27.09.2022 10:25

Ободівська сільська рада з перших днів війни долучається до  волонтерської діяльності по забезпеченню військовослужбовців всім необхідним.  До військових частин було передано чимало продуктів харчування, засобів гігієни, матеріалів для облаштування фортифікаційних споруд. Завдячуючи  фінансовим пожертвам  жителів громади було придбано спорядження для військових, одяг, взуття. Активна  співпраця сільської ради з благодійними фондами  допомогла у  отриманні для наших хлопців бронежилетів,  берців,  форми  та іншої військової амуніції.

Нині починається холодна пора, тому першочергові потреби – теплий одяг. Сільська рада намагається виконати запити наших захисників, хоча є певні труднощі.  Спільно із громадською організацією «Розвиток сільських територій» цими днями придбані  зимові бушлати та брюки для наших військових земляків, які були передані хлопцям у зону бойових дій через рідних та волонтерів.

Долучились до допомоги жінки нашої громади. Працівниці Козинецького дошкільного закладу та жительки села Бережанка напекли нашим захисникам різноманітних смаколиків,  щоб там,  у далекому краї,  згадали вони  рідну домівку.

Ми тут, у тилу, маємо постійно піклуватися про наших фронтовиків, адже запорукою нашого  життя та благополуччя є їх героїзм та мужність. Святий обов»язок  кожного українця зробити все можливе, щоб кожен воїн був забезпечений усім необхідним та повсякчас  відчував народну турботу.