Відбулася робоча нарада

Дата: 26.10.2022 15:58

Під керівництвом сільського голови К. В. Ременюка відбулася робоча нарада за участі співробітників відділу з питань надання адміністративних послуг, відділу земельних відносин, житлово-комунального господарства, к омунальної власності, архітектури, будівництва та благоустрою.

Верховною радою України був прийнятий  Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування та забудови територій» від 29.07.2022 № 2486-ІХ. Згідно якого передбачено створення Єдиного державного реєстру адрес і Реєстру будівель та споруд.

На порядок денний було винесено питання щодо  механізмів та ключових завдань з реалізації завдання щодо внесення даних до Єдиного державного реєстру адрес. Також було прийнято участь в онлайн-навчанні із вищезгаданого питання.