Працівники Публічної бібліотеки Ободівської громади проводять подвірні обходи читачів

Дата: 21.11.2022 15:35

Війна стала випробовуванням для усіх нас. Але потрібно йти далі і налаштовуватись на нову роботу за умов воєнного часу. Бібліотекарі Ободівської громади працюють з різними категоріями користувачів, в тому числі і з людьми похилого віку та людьми з обмеженими фізичними можливостями. В цьому і полягає місія гуманізації бібліотечного обслуговування,  адже бібліотека – це та соціальна інституція, яка забезпечує і сповідує прояви моральності.

Для пенсіонерів  та людей, які не можуть самотужки відвідати бібліотеку,  бібліотекарі розносять літературу по домівках. Вивчають смаки користувачів, отримують замовлення по телефону. Для більшості людей похилого віку книга є чи не єдиним другом. Вони чекають приходу бібліотекаря з нетерпінням – адже з ним можна поспілкуватися, почути слова підтримки. Бібліотекар не просто приносить книги (інформацію), а   ще  є і психологом для своїх читачів. Тож, щонеділі працівники Публічної бібліотеки Ободівської громади здійснюють книгоношення та подвірні обходи для читачів, які не завжди в змозі прийти до нашого закладу. Основне наше завдання – щоб якість обслуговування  була відповідною.