Відбулась нарада щодо облаштування та розгортання Пунктів Незламності

Дата: 24.11.2022 16:43

З метою забезпечення оперативного реагування за наслідками надзвичайних подій та вирішення невідкладних питань, що виникають в територіальній громаді, під керівництвом керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Ободівської сільської ради Валентини Піган відбулася робоча нарада за участі депутата сільської ради Віктора Пироговського, керівників виконавчих органів сільської ради: фінансового управління Наталії Заставнюк, відділу земельних відносин, житлово-комунального господарства, комунальної власності, архітектури, будівництва та благоустрою Тетяни Гукал, відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму Ольги Сліденко, відділу соціального захисту, соціального забезпечення та охорони здоров’я Тамари Стороженко, начальників відділу апарату сільської ради Руслана Заставнюка та Наталії Курушкіної.

На нараді обговорили алгоритм дій на випадок блек-ауту, вимоги щодо облаштування у приміщеннях «Пунктів незламності», щодо функціонування навчальних закладів під час надзвичайної ситуації та інші першочергові питання.

На сьогоднішній день в Ободівській територіальній громаді вже розгорнутий "Пункт незламності" в Ободівській сільській раді, де люди можуть погрітись, підзарядити телефони.