Новообраний секретар сільської ради Віктор Пироговський провів нараду
Сьогодні, 30 листопада 2022 року, новообраний секретар сільської ради Пироговський Віктор Петрович провів апаратну нараду керівниками управлінь та відділів виконавчих органів сільської ради та директорами комунальних підприємств, установ громади.
Перед початком наради Пигоровський В.П. урочисто склав Присягу посадової особи місцевого самоврядування.
На нараді обговорені питання щодо догляду за недієздатними особами, закупівлю генераторів у навчальні заклади, функціонування центру надання адміністративних послуг та інші.
За результатами наради керівникам управлінь та відділів виконавчих органів сільської ради дані відповідні доручення та визначені терміни їх виконання.