Книжкова виставка до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Знов над Чорнобилем весна буяє

Курличуть в небі журавлі

Зона відчуження чужою стала

Дай Бог, щоб це була остання зона на землі.

(Зінаїда Осадчук)

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Ця пам'ятна дата була затверджена указом Президента України 10 листопада 2006 року.

Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, яких охопив реактор атомної.

Ця біда торкнулася сотень тисяч українців - ліквідаторів, переселенців, дітей та дорослих. Завдяки мужності ліквідаторів, ми сьогодні можемо з жахом згадувати про ті події. Без самовідданого героїзму тих мужніх людей, наслідки могли б бути набагато гірші.

Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті чорнобильська трагедія. Смертоносна пилюка з ядерної печі покрила білі хати, квітучі сади, зелені ліси, засіяні поля.

В Публічній  бібліотеці Ободівської стг розгорнута книжкова виставка, присвячена  Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
          Усіх бажаючих запрошуємо оглянути запропоновану літературу.