Відбулась 45 сесія сільської ради

Дата: 19.12.2022 17:03

Відповідно до розпорядження від 14 грудня 2022 року № 143 в адміністративному приміщенні Ободівської сільської ради 19 грудня 2022 року відбулась 45 позачергова сесія сільської ради 8 скликання, яку провів секретар сільської ради Віктор Пироговський.

У роботі сесії взяли участь працівники апарату та старости сільської ради, керівники фінансового управління сільської ради Наталія Заставнюк, відділу земельних ресурсів, житлово-комунального господарства, комунальної власності, архітектури, будівництва та благоустрою сільської ради Тетяна Гукал, відділу соціального захисту, соціального забезпечення та охорони здоров’я Тамара Стороженко, відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму Ольги Сліденко, служби у справах дітей Людмили Чернецької.

Перед початком роботи депутати сільської ради вшанувати пам’ять загиблих військовослужбовців російсько-української війни. У словах вшанування пам’яті загиблих воїнів секретар сільської ради Віктор Петрович нагадав про високу вартість мирного неба над головою, яка є ціною життя та здоров’я тисяч українських воїнів, зокрема багатьох жителів Ободівської громади.

На порядок денний винесено 26 питань.

По бюджетних питаннях «Про внесення змін до рішення 30 сесії Ободівської сільської ради 8 скликання від 23 грудня 2021 року № 2058-30/2021 «Про бюджет Ободівської сільської територіальної громади на 2022 рік»; «Про бюджет Ободівської сільської територіальної громади на 2023 рік»; «Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Ободівської сільської територіальної громади у 2023 році», інформувала начальник фінансового управління сільської ради Наталія Заставнюк.

На сесії поліцейський офіцер Ободівської територіальної громади Ярослав Бухтій прозвітував про свою роботу.

Крім того, були прийнятті рішення «Про внесення змін до Програми організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Ободівської сільської ради на 2021-2024 роки», «Про збільшення штатної чисельності працівників КЗ «Ободівський краєзнавчий музей»», «Про затвердження штатної чисельності комунальних закладів, установ освіти, культури та спорту Ободівської сільської територіальної громади на 2023 рік» по яких інформувала начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму Ольга Сліденко.

По соціальних питаннях інформувала начальник відділу соціального захисту, соціального забезпечення та охорони здоров’я Тамара Стороженко «Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Ободівської сільської територіальної громади на 2021-2024 роки», «Про внесення змін до Програми «Збереження здоров’я жителів Ободівської сільської територіальної громади на 2021 – 2024 роки»».

Про умови оплати праці секретаря Ободівської сільської ради, поінформувала начальник відділу фінансово-господарської діяльності та економічного розвитку Наталія Курушкіна.

По питаннях «Про внесення змін до структури та загальної штатної чисельності апарату сільської ради та її виконавчих органів», «Про збільшення штатної чисельності працівників КЗ «Ободівський краєзнавчий музей», «Про затвердження штатної чисельності комунальних закладів, установ освіти, культури та спорту Ободівської сільської територіальної громади на 2023 рік.», «Про передачу комунального майна», поінформувала керуюча справами (секретар) виконавчого комітету сільської ради Валентина Піган.

По земельних питаннях виступала начальник відділу земельних ресурсів, житлово-комунального господарства, комунальної власності, архітектури, будівництва та благоустрою сільської ради Тетяна Гукал.

У «Різному» виступили: депутат районної ради Олександр Малюта, який звернувся щодо дотримання вимог договору орендодавцем Береженського ставка та проведення інвентаризації майна КП «Ободівка Комун Сервіс». Крім того, секретар сільської ради зачитав звернення жителя села Цибулівка щодо відновлення маршруту із села Цибулівка.